İletişim Hattı

0212 534 1189

Whatsapp

Troksan A.Ş

TROKSAN A.Ş

TROKSAN A.Ş , 1989 yılında Tuncer KIRMIZI tarafından kurulmuştur. Ticari hayatına Güngören'deki 60 metrekarelik küçük bir atölyede başlayan imalatımız zaman içerisinde, 1000 metrekare kapalı alanda çalışmaya devam etmiş ve yıllar içerisinde atölyesini büyüterek büyük bir imalathaneye dönüştürmüştür.

İmalatın yanı sıra özel projelerde,montaj ekibi ile hizmet vermeye devam etmiştir. Ana branş olarak Menfez ve Banyo tuvalet panjurları,Dış cephe panjurlar,Anemostat,Slot difüzör ,Lineer menfez,Gemi anemostatları,Doğalgaz menfezi,hava damperleri gibi klima aksamlarının imalatlarını yapmaktadır.

Troksan A.Ş ,tüm imalat aşamalarını kendi bünyesinde yapması ile daha hızlı hizmet sağlayabilecek kapasiteye sahiptir. Troksan A.Ş “ 30 ” yılı aşan tecrübe ve bilgi ile siz değerli müşterilerimize hizmet olarak vermekten mutluluk duyarız. Kurulduğu günden itibaren havalandırma ekipmanları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

1989 yılından bu yana kalite ve hizmet anlayışıyla sektörde yerini almıştır.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde Kalite ve hizmet devamlılığı prensibiyle çalışan Troksan A.Ş ,seneler boyu siz değerli müşterilerimize hizmet vererek günden güne daha büyük projelerde çalışmaya devam edecektir.

Saygılarımızla TROKSAN A.Ş

ÜRÜN GRUPLARI